رویه های ارسال

فروشگاه نسل آهن تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را برای شما تضمین می کند.

ما مطمئن هستیم که شما حساسیت خاصی برای ارسال و تحویل کالای خود دارید و این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم.

ما شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل واسط نخواهیم کرد و بهترین انتخاب از نظر سرعت و صحت تحویل مرسوله را از طرف شما انجام خواهیم داد.

در مورد شرکت پست، از زمان تحویل به پست جمهوری اسلامی ایران حداکثر ۲ تا ۵ روز کاری طول خواهد کشید تا کالا به دست شما برسد.

هزینه ارسال مرسولات با پست پیشتاز در سرار شور به طور میانگین ۶۸۰۰ تومان در نظر گرفته شده است که این هزینه میتواند با توجه به و وزن سفارش کمتر یا بیشتر از این مقدار باشد،ولی بخاطر راحتی و رفاه حال مشتریان این مبلغ به طور میانگین از شما عزیزان دریافت میگردد.

ems3

۱.پست پیشتاز

سفارشات شما بوسیله پست پیشتاز در کمترین زمان ممکن توسط پست پیشتاز ارسال میشود.

ارسال سفارشات شهرستان با پست پیشتاز بین ۲ تا ۵ روز کاری زمان بر میباشد.

ارسال سفارشت تهران با پست پیشتاز بین ۱ تا ۳ روز کاری زمان بر میباشد.

شهر های پوشش :

کل استانها

قابلیت های پیگیری :

در صورتی که سفارشات شما در مدت زمان مشخص شده در این صفحه به دست شما نرسیده باشند میتوانید به مراجعه بخش تماس با ما و تماس با پیشتیبانی سایت کد رهگیری سفارش خود را دریافت کنید  و برای پیگری بیشتر با پست محل سکونت خود تماس بگیرید یا به ادرس زیر سر مراجعه کنید:
http://itemtracking.post.ir

helpIMG-1

۲.پیک موتوری

تهرانی ها میتوانند در کنار پست پیشتاز از روش حمل و نقل پیک موتوری نیز استفاده کنند و مرسوله خود را در ۲۴الی ۴۸ ساعت کاری درب منزل دریافت کنند.

قبل از ارسال محصول توسط پیک موتوری به شما تماس گرفته خواهد شد.

motor-delivery

۳.ارسال رایگان ( ارسال اکسپرس نسل آهن)

این شیوه ارسال ویژه سفارشات بالای ۱۲۰ هزار تومان در فروشگاه نسل آهن میبانشد، کلبه سفارشاتی که از این طریقه گزینه انتخاب میگردند توسط پست پیشتاز به سراسر کشور ارسال میگردند
زمان آماده سازی و ارسال در شهر تهران :یک تا سه روز کاری
زمان آماده سازی و ارسال در شهرستان ها: ۲ تا ۵ روز کاری